Лист (6 Грудня 2001) Інтернаціоналістичній Групі від Інтернаціональної Більшовицької Тенденції (Україна), що спростовує обвинувачення в участі у “фронті з буржуазними організаціями”.


Інтернаціоналістична Група

Товариші,

На сторінках 42 і 43 у вашому англомовному виданні 2001-го року, “Інтернаціоналіст” присутнє твердження (представлене без усяких доказів) про те, що товариші з ІБТ в Україні сьогодні “знову зайняли своє місце у фронті з буржуазними організаціями”. Ця заява зроблена у зв'язку з нашою участю у нещодавніх демонстраціях у Києві проти очолюваних США нападів на Афганістан. Але це твердження є цілком помилковим, та його помилковість повинна бути відомою вашим товаришам у Києві. Ми не були, та не знаходимося в даний момент із будь-ким в Україні ні в якому виді блоку чи фронту з цього питанню.

Ми розповсюджували нашу літературу на декількох демонстраціях серед інших організацій і брали участь у демонстраціях під наступними гаслами: “Захистимо афганських людей!” та “Військова перемога Афганістану!”. Ми помітили, що, відповідно до звітів “Інтернаціоналіста”, ваші товариші також поширювали пропагандистські матеріали під час тих же демонстрацій. Якщо звичайна присутність при подібних подіях означає участь у “народному фронті” чи “фронті з буржуазними організаціями”, ви, товариші, зрозуміло, не менш “винні”, чим ми.

Одним із симптомів необоротного розкладання хілістів та робертсонистів є їхнє бажання використовувати в полеміці брехливі вигадки замість фактів. Ми вважаємо, що порада Троцького “бути правдивим у дріб'язках, так само як і у великих речах” є кращим шляхом для революціонерів. Ми сподіваємося на якнайшвидше виправлення помилкової заяви проти нас.

З більшовицьким привітом
Олександр Щербаков від імені ІБТ (Україна)